Kuresaaressa Saarenmaalla sijaitseva huonieisto. Meri 500 metriä. Hyvä uimapaikka noin 1,4 Km, joss lapsille sopiva ranta. Tiilirakennus 2007. Tupakeittiö Makuuhuone 1: 1x sänky, 1x parivuode,
Sähkövalo, sähkölevy, jääkaappi, sähkölämmitys, kylmä ja lämmin vesijohto, suihku, wc, mikroaaltouuni, tv, radio
Ravintola 1 km, kauppa 1 km
Kuresaaressa, Saarenmaalla, 2007 valmistuneessa talossa tilava huoneisto kaksiogolfkentän välittömässä läheisyydessä. Pysäköinti talon edessä. Erinomainen sijainti merinäköalalla, lähellä rantaa, Kuresaaren piispanlinnaa, kaupungin keskustaa, ravintoloita ja kauppoja. Kaikki mitä tarvitset on kävelyetäisyydellä! Ja naapurissasi Saarenmaan ainoa golfkenttä.
Vaikka Kuresaaressa onkin oma uimaranta, tutustu myös Mändjalan hiekkarantaa, joka on noin 8 km päässä. Kohde sopii niille, jotka arvostavat nykyaikaisia mukavuuksia - kohteessa on stereot, digitaalinen kaapeli-TV, LCD-TV ja WiFi langaton Internet.
Makuuhuoneessa on parisänky ja olohuoneen on mahdollista majoittua kaksi henkilöä. Parvekkeella voit ruokailla merinäköalasta nauttien. Asunto on kolmannessa kerroksessa. Talossa on hissi.
---------------
Huom. Viikkovarauksissa varaukset alkavat tulopäivänä kello 16.00 ja päättyvät lähtöpäivänä kello 10.00. Viikonloppuvarauksissa lähtöaika sunnuntaina on kello 22.00. Viron kohteissa saunan käyttö kerran viikossa sisältyy hintaan, lisäkertoja eri maksusta paikan päällä.
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Loppusiivous
( á 26.0 € )
Liinavaatteet ja pyyhket
( á 7.3 € )