Näyttökuva 2021-1-20 kello 17.23.15.png

Ilo palvella sinua!

Henkilökuntamme palvelee sinua joko puhelimitse, sähköpostitse, sosiaalisen median kanavissamme tai paikan päällä Helsingin, Kuusamon, Nilsiän, Vuokatin, Kolin, Levin, Ukkohallan ja Ylläksen toimistoilla.  Löydät kaikki henkilökuntamme yhteystiedot alta. Yleisen asiakaspalvelunumeron löydät täältä.

Pikalinkit toimistojen yhteystietoihin:

Helsinki | Koli | Levi | Ruka-Kuusamo | Tahko | Ukkohalla-Paljakka | Vuokatti | Ylläs | Talous & HR | Markkinointi | Johto

 

Ruka-Kuusamo

Toimiston osoite: Kirkkotie 23, Kuusamo

Mia O 100x100.jpg

Mia Oinas, laatupäällikkö
mia.oinas@lomarengas.fi
0306 502 535

anon 100 x 100.jpg

Erja Kuruaho, myyntineuvottelija
erja.kuruaho@lomarengas.fi
0306 502 542

anon 100 x 100.jpg

Taina Karkama, myyntineuvottelija
taina.karkama@lomarengas.fi
0306 502 534

 Paula  100x100.jpg
Paula Pellikka, myyntineuvottelija
paula.pellikka@lomarengas.fi
0306 502 536

  

Tahko

Toimiston osoite: Laitilantie 27 A 7, Nilsiä

Päivi J 100x100.jpg

Päivi Jenu, asiakaspalautevastaava
paivi.jenu@lomarengas.fi
0306 502 572

 

Vuokatti

Toimiston osoite: Kainuuntie 28, Sotkamo

anon 100 x 100.jpg

Katja Ronkainen, myyntineuvottelija
katja.ronkainen@lomarengas.fi
0306 502 552

 

Levi

Toimiston osoite: Torikuja 10 A, Levi

anon 100 x 100.jpg

Heli Herrala, aluepäällikkö
heli.herrala@lomarengas.fi

044 760 0166

anon 100 x 100.jpg

Jouko Norkola, huoltovastaava
jouko.norkola@krt.fi

044 767 9137

anon 100 x 100.jpg

Kennet Välimaa, KRT asiakaspalvelu
kennet.valimaa@krt.fi
030 445 5000

anon 100 x 100.jpg

Heidi Nousiainen, myyntineuvottelija
heidi.nousiainen@lomarengas.fi
030 445 5000

 

Koli

Toimiston osoite: Ylä-Kolintie 2a, Koli

anon 100 x 100.jpg

Päivi Mänty, vastaava myyntineuvottelija
paivi.manty@lomarengas.fi
0306 502 518, 044 766 1413 

 

Ukkohalla-Paljakka

Toimiston osoite: Ukkohallantie 20 B 2, Hyrynsalmi

anon 100 x 100.jpg

Sari Lukinmaa, myyntineuvottelija
sari.lukinmaa@lomarengas.fi
0306 502 525

 

Ylläs (Ylläksen matkailu Oy)

Toimiston osoite: Sannanrannantie 3, Äkäslompolo
(Jounin Kaupan 2. krs)

anon 100 x 100.jpg

Mari Lonnakko, vastaava myyntineuvottelija
mari.lonnakko@lomarengas.fi
0306 502 582

anon 100 x 100.jpg

Leena Tuisku myyntineuvottelija
leena.tuisku@lomarengas.fi
0306 502 581

  

Helsinki

Toimiston osoite: Vilhonvuorenkatu 12, Helsinki
Postiosoite: Sörnäisten rantatie 29, 00500 Helsinki

Mia Kinnunen 100x100.jpg

Mia Kinnunen, myyntipäällikkö
mia.kinnunen@lomarengas.fi
044 733 8610

Päivi L 100x100.jpg

Päivi Lahtinen, myyntineuvottelija
paivi.lahtinen@lomarengas.fi
0306 502 512

Mikko 100x100.jpg

Marja Mikkonen, myyntineuvottelija
marja.mikkonen@lomarengas.fi
0306 502 513

anon 100 x 100.jpg

Marina Piitulainen, myyntineuvottelija
marina.piitulainen@lomarengas.fi
0306 502 524, 040 556 2759

Jaana 100x100.jpg

Jaana Kuukka, myyntineuvottelija
jaana.kuukka@lomarengas.fi
0306 502 522 

olga 100x100.jpg

Olga Murashova, myyntineuvottelija
olga.murashova@lomarengas.fi
0306 502 519

Angelina 100x100.jpg

Angelina Rämö, myyntineuvottelija
angelina.ramo@lomarengas.fi
0306 502 521

 

Taloushallinto ja HR


Anne 100x100.jpg

Anne Kämärä, talouspäällikkö, Helsinki

anne.kamara@lomarengas.fi
040 900 2011

minna tsti 2.jpg

  
Minna Vieno, reskontra, Helsinki
minna.vieno@lomarengas.fi
0306 502 516 

anon 100 x 100.jpg

Svetlana Karjalainen, reskontra, Helsinki
svetlana.karjalainen@lomarengas.fi
0306 502 515

anon 100 x 100.jpg

Noora Jumppanen, reskontra, Helsinki
noora.jumppanen@lomarengas.fi
0306 502 523

kea 100x100.jpg

Kea Kohonen, hallinto- ja HR-koordinaattori, Helsinki
kea.kohonen@lomarengas.fi
040 578 7597

 

Markkinointi

 

 Saara 100x100.jpg

Saara Rostedt, sisällöntuottaja, Helsinki
saara.rostedt@lomarengas.fi
044 758 4758

Pekka 100x100.jpg
Pekka Huttunen, markkinointipäällikkö, Helsinki
pekka.huttunen@lomarengas.fi
046 851 1912

Lomarengas Oy:n johto

 

 Juha 100x100.jpg

Juha Purhonen, liiketoimintajohtaja, Tahko
juha.purhonen@lomarengas.fi
040 702 5770

Marko 100x100.jpg

Marko Säkkinen, hankintajohtaja, Kuusamo
marko.sakkinen@lomarengas.fi
0500 466 173

Anne 100x100.jpg

Anne Kämärä, talouspäällikkö, Helsinki

anne.kamara@lomarengas.fi
040 900 2011

Pekka 100x100.jpg

Pekka Huttunen, markkinointipäällikkö, Helsinki

pekka.huttunen@lomarengas.fi
046 851 1912

Juksu 100x100.jpg

Juha-Pekka Olkkola, konsernijohtaja, toimitusjohtaja, Helsinki

juha-pekka.olkkola@lomarengas.fi
050 374 7747