Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.8. Perustuu 5 arvioon.
Tämä mökki sopii rauhallisesta erämaamökki -tunnelmasta nauttivalle pienelle, enintään neljän hengen ryhmälle. Jyväskylästä 53 km etelään, Suojärvi 35 m, oma laituri ja soutuvene. Hirsirakenteinen mökki 2007, tupa jossa tupakeittiö, vuodesohva josta 150 x 190 cm vuode kahdelle, makuualkovi jossa 160 x 190 cm vuode. Sauna (puulämmitteinen kiuas), suihku saunassa, yhdistetty wc ja pukuhuone. Rannassa grillikota.
Aurinkoinen, rantaan laskeva tontti, erittäin rauhallisella paikalla pienen lammen rannassa. Lemmikit sallittu lisämaksusta, 25e/varaus. Leivonmäen kansallispuisto 5 km, Letkaliiterin kesätapahtumat 11,5 km etäisyydellä, Toivakan palvelut 26 km etäisyydellä ja Joutsan palvelut 33 km etäisyydellä. Jyväskylään 53 km.
Viikkohinta 642 - 828€, Viikonloppu 273 - 525€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.8 (perustuu 5 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Mahtava palvelu ja kaikki oli kunnossa mökissä!
Kiva omistaja, hienolla paikalla oleva mukava mökki. Mökki ja pihapiiri olivat kivemmat, kuin mitä kuvista olisi voinut päätellä. Nautimme luonnon hiljaisuudesta ja auringonpaisteesta laiturilla. Hienot aarniometsät ympärillä, joissa varmaankin on paljon riistaa ja villieläimiä. Leivonmäen kansallispuisto 5 km:n...Lue lisää
Mökki oli ihana pikku lintukoto kauniilla ja rauhallisella paikalla. Se oli äärimmäisen hyvin varusteltu ja saunassa mahtavat löylyt. Grillikodassa valmistui herkkuja avotulella ja metsästä kantarelleja.
Osallistu Kuvakisaan ja voita 100 € lahjakortti! Jaa mökkilomasi parhaat kuvat somessa hashtageilla #LRkuvakisa #123456(mökin numero) ja olet mukana kisassa. Katso lisätiedot täältä.