Viihtyisä lomamökki Kalajoen Hiekkasärkillä, lähellä kaikkia Hiekkasärkkien palveluja. Ouluun 140 km, Helsinkiin 565 km. Lähimmät rautatieasemat Ylivieska 40 km ja Kokkola 70 km. Lähimmät lentokentät Kokkola - Pietarsaari 100 km ja Oulu 130 km.
Vuokraa mökki lomasi ajaksi:
Oulusta 140km etelään, Kalajoen Hiekkasärkillä sijaitseva lomamökki (6 hlöä) kaikilla mukavuuksilla. Rakennettu 2005. Keittiö-olohuone (keittiön pöydän ääreen mahtuu kerrallaan kuusi henkilöä), tv, sohva (2 lisävuodetta), avotakka, 2 makuuhuonetta, joissa molemmissa kaksi erillistä vuodetta, parvi, kaksi sänkyä, tv, 2 x wc ja oma sauna (sähkökiuas). Hiekkasärkkien upealle ja matalarantaiselle uimarannalle matkaa vain noin 800 metriä.
HUOM!!!
Hotelli Rantakalla on talvitauolla 24.11.2020 – 18.2.2021.
Talvitauon aikana ravintola on kiinni, joten aamiaista ei ole tarjolla.
Saapumispäivänä lähetään majoittujalle tekstiviesti avainkoodeineen.
Viihtyisä lomamökki Kalajoen Hiekkasärkillä, lähellä kaikkia Hiekkasärkkien palveluja. Ouluun 140 km, Helsinkiin 565 km. Lähimmät rautatieasemat Ylivieska 40 km ja Kokkola 70 km. Lähimmät lentokentät Kokkola - Pietarsaari 100 km ja Oulu 130 km.
Hinta 700 € viikko, viikonloppu 203 - 508 €
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Mökki oli siisti
Reissumme oli oikein onnistunut. Mökki oli iloinen yllätys, parempi kuin osaisimme odottaa. Saatavilla oli kaikki tarpeellinen. KIITOS :)
Mökki sijaitsi rauhallisella paikalla, päättyvän tien viimeinen. Pihapiiristä pääsi usealle metsäpolulle sekä merenrantaan oli myös lyhyt matka. Tilaa mökissä oli hyvin neljälle aikuiselle. Myöskin kaksi wc:tä oli plussaa. Mökissä näkyi jo kuluneisuutta.