Klikkaa tästä lisämateriaaliin
ÄKÄSLOMPOLO, Kolari, Lappi, Ylläs
Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.8. Perustuu 23 arvioon.
Kolarista 40 km pohjoiseen, Äkäslompolojärvi 1km, uimaranta 2,5km. Puurakenteinen paritalohuoneisto 2000. Tupakeittiö, kaksi makuuhuonetta, toisessa parivuode ja toisessa kerrossänky jonka alaosa levitettävä, sauna (sähkölämmitteinen), suihku/wc.
Viihtyisä, puurakenteinen paritalohuoneisto Äkäslompolon kylässä, Peltotievan alueella (Kurunmutka 17). Huoneiston sijainti rauhallisella ja siistillä mökkialueella. Huoneistoon ei saa viedä lemmikkejä. Hintaan sisältyy loppusiivous. Liinavaatteet mahdollista vuokrata. Ilmalämpöpumpussa on sekä viilennys- että lämmitystoiminnot.
Helmikuun puolivälistä huhtikuun puoliväliin viikoilla 8-16 saapuminen kohteeseen aikaisintaan kello 18.00 ja luovutus lähtöpäivänä viimeistään kello 10.00. Huomioithan nämä aikataulut suunnitellessasi omaa matka-aikatauluasi (sesonkina aikaisempi sisäänkirjautuminen tai lähtöpäivän myöhäisempi lähtöaika ei ole mahdollinen). Mikäli haluaisit majoittua esim. julkisen liikenteen aikataulujen vuoksi jo aamupäivällä tai lähteä vasta lähtöpäivän iltana, voit tiedustella asiakaspalvelusta mahdollisuutta varata käyttöösi myös edeltävä/seuraava vuorokausi.
Viikkohinta 529 - 1207€, Viikonloppu 325 - 969€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.8 (perustuu 23 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Hyvä sijainti. Siisti ja tilava mökki.
Hyvin varusteltu mökki, sopii pariskunnalle ja pienelle perheelle. Toisessa makuuhuoneessa kerrossänky. Astioita ja ruokailuvälineitä tarpeeksi. Toimiva ilmalämpöpumppu. Oikoreittiä pitkin ladulle matkaa 200 m. Rinnetontti, ei hiekotusta jäisellä pihalla. Pihan hiekoitusta ei ollut järjestetty. Viikolla 12 pihalla...Lue lisää
Osallistu Kuvakisaan ja voita 100 € lahjakortti! Jaa mökkilomasi parhaat kuvat somessa hashtageilla #LRkuvakisa #123456(mökin numero) ja olet mukana kisassa. Katso lisätiedot täältä.