YLLÄSJÄRVI, Kolari, Lappi, Ylläs
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.1. Perustuu 41 arvioon.
Rovaniemeltä 165 km pohjoiseen, Ylläsjärven kylässä sijaitseva yksittäinen pyöröhirsimökki, rak. 1984. Tupakeittiö parisänky ja kerrossänky, sauna (puukiuas), varasto, avotakka, wc.
Loppusiivous sisältyy hintoihin. Liinavaatteet tilauksesta. Lemmikeistä lisämaksu.
Helmikuun puolivälistä huhtikuun puoliväliin viikoilla 8-16 saapuminen kohteeseen aikaisintaan kello 18.00 ja luovutus lähtöpäivänä viimeistään kello 10.00. Huomioithan nämä aikataulut suunnitellessasi omaa matka-aikatauluasi (sesonkina aikaisempi sisäänkirjautuminen tai lähtöpäivän myöhäisempi lähtöaika ei ole mahdollinen). Mikäli haluaisit majoittua esim. julkisen liikenteen aikataulujen vuoksi jo aamupäivällä tai lähteä vasta lähtöpäivän iltana, voit tiedustella asiakaspalvelusta mahdollisuutta varata käyttöösi myös edeltävä/seuraava vuorokausi.
Viikkohinta 310 - 733€, Viikonloppu 251 - 590€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.1 (perustuu 41 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Rauhallinen sijainti, tien päässä. Koirien kanssa hyvä lomailla, koiralatu menee vieressä. Puusauna ?.
Todella siisti mökki rauhallisella sijainnilla. Kaikki tarvittava löytyy. Hyvä sauna.
Tunnelmallinen mökki tien päässä. Latu on aivan vieressä.
Osallistu Kuvakisaan ja voita 100 € lahjakortti! Jaa mökkilomasi parhaat kuvat somessa hashtageilla #LRkuvakisa #123456(mökin numero) ja olet mukana kisassa. Katso lisätiedot täältä.