Pikku Harrila on pienen lammen rannalle sijaitseva vuokramökki. Paikka paikoin mökin sisustuksessa näkyy kulumaa.
Visulahden matkailukeskus, Xon-puisto 16 km, Mikkeli 18 km, Imatra 140 km, Helsinki 249 km.
Mikkelistä 18 km koilliseen, Neuhanlampi 20 m (pituus 1 km, leveys 300 m), matala, pehmeä mutapohja, laituri ja soutuvene.
Hirsirakennus 1997, keittosyvennys, olohuone, parvella 2 parivuodetta, pesuhuone (wc), sauna, katettu kuisti. Käynti pesuhuoneeseen ja saunaan kuistin kautta. Aitta 2 vuodetta (ei sähköjä).
Pikku Harrila on pienen lammen rannalle sijaitseva vuokramökki. Paikka paikoin mökin sisustuksessa näkyy kulumaa.
Visulahden matkailukeskus, Xon-puisto 16 km, Mikkeli 18 km, Imatra 140 km, Helsinki 249 km.
Hinta 461 - 824 € viikko, viikonloppu 253 - 541 €
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Mukava mökkiloma! Rauhallisella sijainnilla, hiljaista. Saunan jälkeen oli mukava mennä viileään veteen joka päivä. Kalastettiin ja käytiin myös sienestämässä. Koirakin tykkäsi juosta vapaana. Nukkuma-aittaan voisi tosin laittaa sähköt ja lämmitystä. Tullaan kuitekin mielellämme vielä uudestaan.
Mökki ja sijainti vastasivat hyvin kohdekuvausta. Kaikki tarpeellinen löytyi ja ilmat suosivat. Pihapiiri oli todella tilava. Ainoana miinuksena täkit ja tyynyt, jotka kaipaisivat pesua tai uusimista sekä viileät suihkut. Sauna lämpesi ihanteellisen hyvin.
Rauhallinen ja viihtyisä mökki. Hyvä sauna ja grillikatos oli hyvä plussa.