Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.6. Perustuu 52 arvioon.
Silmiä hivelevät maisemat (edessä kuitenkin yksi mökki) avautuvat mökin ikkunoista Pyhätunturille. Lähellä kaikkia palveluja, mutta silti omassa rauhassa. Kemijärveltä 50 km pohjoiseen, Pyhätunturin läheisyydessä sijaitseva mökki, ei uinti- tai kalastusmahdollisuutta. Hirsirakennus rakennettu vuonna 2000. Tupakeittiö, makuuhuone, jossa parisänky 160*200 cm, makuuparvi, jossa 2 vuodetta (toinen 80*200cm ja toinen 120*200cm), 2 patjaa ja vuodesohva, sauna (sähkökiuas), pesuhuone ja avokuisti. Alakerrassa 40 m2 ja parvella 32 m2. Sujuvan lomanvieton takaamiseksi suosittelemme aina loppusiivouksen tilaamista ennakkoon. Huom. paikan päällä loppusiivouksen tilaaminen ei onnistu. Jos mukana on lemmikki, lisätään varaukseen 30€ lemmikkieläinmaksu.
Viikkohinta 442 - 647€, Viikonloppu 142€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.6 (perustuu 52 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Hyvä mökki. Tarvittavat asiat löytyi. Kohtalaisen lähellä latuja ja rinteitä.
Sympaattinen vaatimaton mökki
Mökki sijaitsee rauhallisella ja kauniilla paikalla! Hiihtolenkit menee läheltä ja oikoreitti keskustaan( talvella.) Mökki on viihtyisä ja varustelultaan hyvä.
Osallistu Kuvakisaan ja voita 100 € lahjakortti! Jaa mökkilomasi parhaat kuvat somessa hashtageilla #LRkuvakisa #123456(mökin numero) ja olet mukana kisassa. Katso lisätiedot täältä.