v. 2019 valmistuneet tyylikkäät ja hyvinvarustellut lomahuoneistot Vuokatissa, lähellä rinnekeskusta ja muita alueen palveluja. Lake huoneiston pinta-ala 60 m²: olohuone, avokeittiö, 2 x makuuhuonetta joissa erilliset vuoteet 2:lle, 1 x makuuhuone jossa 80 cm kerrosvuode 2:lle. Kylpyhuone / wc (huom. ei saunaa). Lisätiedot: Elektroniset vettä saastävät hanat, Smart-led TV:t olohuoneessa ja makuuhuoneessa, langaton internet-yhteys. Huoneistokohtaiset suksivarastot ja lämmityspaikat autoille. Taloissa hissit. Mahdollisuus sähköauton lataukseen lisämaksusta. Lisätilauksesta saatavilla lapsivarustelu (matkavuode ja syöttötuoli). Hotellin kuntosalin ja honkasaunan käyttö veloituksetta huoneistoasiakkaille. Aamupalamahdollisuus ennakkoon tilattuna lisämaksusta hotellirakennuksen ravintolasalissa.
Upealla sijainnilla olevat luksustasoiset lomakohteet Vuokatti Hotellin palvelujen äärellä, alueella mm. kuntosali, minigolf, tenniskenttä ja polkupyöriä vuokrattavissa. Nuasjärvi (etäisyys n. 50 m), hiekkapohjainen, matala ranta, laituri (yhteiskäytössä hotelli- ja suites asukkaiden kanssa). Kesäaikana aurinkotuoleja. Huoneistoasukkailla mahdollisuus tiedustella saunavuoroja Honka -elämyssaunaan. Mahtavilla järvimaisemilla varustettu moderni tornimainen sauna jopa 20:lle saunojalle. Saunan yhteydessä uimalampi/-allas. Suites 3 on 4-kerroksinen talo, jossa yhteensä 11 huoneistoa HILL -vaaranäkymällä (50 m²) ja 12 huoneistoa (60 m²) LAKE -järvinäkymällä. Tarkemman huoneistonumeron saatte sisäänkirjautumisen yhteydessä suoraan hotellilta.
Viikkohinta 1086 - 2152€, Viikonloppu 345 - 1131€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.5 (perustuu 3 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Majoitus oli siistissä kunnossa, hyvä ilmanvaihto ja puhtaat astiat. Astianpesukoneesta plussaa. Majoituksen hintaan kuului mm. minigolfaus ja uima-allas, jotka lisäsivät mieleisen tekemisen määrää lomaillessa.
Ihan kiva keikka. Olisin halunut hiihtää jäällä, ei ollut mahdollista. Olisinko voinut vuokrata sukset etukäteen ja tuotuna mökille? Jos tulisin ensikerran julkisilla?
Huoneistossa hyvä keittiö, puhtaat ja siistit astiat, mikä ei ole jokapaikassa itsestäänselvyys. Makuuhuoneet hyvät, kaapeissa hyvin tilaa. Respassa hyvä asiakaspalvelu. Kehitettävänä voisi olla, että autopaikka lämppäritolpalla olisi ollut meillekin. Parkkipaikka siis pienoinen miinus pakkaskelillä.
Osallistu kuvakisaan ja voita 1000€ lahjakortti! Jaa parhaat mökkiloman kuvat somessa hashtageilla #lomarengas #kuvakisa #12345(mökin numero) ja olet mukana kisassa.Kuvakisaan