Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.8. Perustuu 17 arvioon.
Vuonna 2003 Vuokatin rinnealueelle valmistuneen hirsitalon alakerrassa sijaitseva 26 m² sviitti. Yksi avara huone, jossa keittiönurkkaus, olohuone/makuuhuone -yhdistelmä jossa kaksi vuodetta, säädettävät moottorisängyt. Sauna (sähkökiuas), pesuhuone/wc. Internet-yhteys (langaton, nopeus 1Mt).
Kajaani 33 km, Sotkamo 7 km. Laskettelurinne 100 m, maastolatu 50 m. Ranta 1,5 km. Asiakkaan tulee tehdä kevyt loppusiivous, siivous tilattuna 47 €. Liinavaatteet ennakkoon tilattuna 13 €/setti. Ei lemmikkejä. Huoneisto on käytössänne tulopäivänä klo 16.00 ja huom. luovutus lähtöpäivänä klo 11.00, myös viikonloppuvarauksissa.
Viikkohinta 532 - 1096€, Viikonloppu 246 - 866€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 3.8 (perustuu 17 arvioon)
88% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Sijainti ja pienen asunnon varustetaso
Hei! Loma-asunnon paikka oli hyvä. Etäisyydet rinteeseen ja ladulle olivat lyhyet. Loma-asunnon huonoja puolia olivat vaatteiden säilytystilan ja kuivauskaapin puute. Myös äänieristys oli heikko. Kaikki askeleet kuuluivat. Onneksi ei sattunut remuavia naapureita.
Huoneisto oli lähes luksus, asunnossa kohteita mitä pitäisi huoltaa, eivät tosin haittaa asumista liielmälti mutta tuohon hintaan... Sijainti oli loistava, asunto siisti ja puhdas, pois lukien lattian 'villakoirat'. Varmaan kannattaa asukkaiden välillä käydä siivoamassa eikä luottaa vain 'kevyt siivoukseen' kun...Lue lisää
Osallistu Kuvakisaan ja voita 100 € lahjakortti! Jaa mökkilomasi parhaat kuvat somessa hashtageilla #LRkuvakisa #123456(mökin numero) ja olet mukana kisassa. Katso lisätiedot täältä.