Saapuminen Valitse
Lähtö Valitse
| ma | ti | ke | to | pe | la | su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 | |||||||
| 10 | |||||||
| 11 | |||||||
| 12 | |||||||
| 13 | |||||||
| 14 |
Valitse kalenterista saapumispäivä ja lähtöpäivä saadaksesi hinnan.
Porista 24 km länteen, Eteläselkä / Selkämeri 30 m. Laiturilta uimaportaat mereen. Pohja mutainen ja nopeasti syvenevä. Soutuvene.
Puurakenteinen mökki, valmistunut 1960, olohuone, jossa levitettävä sohva (115 cm leveä), alkovi 160 cm leveä sänky, makuusyvennys 90 cm leveä sänky, pesuhuone ja wc samassa tilassa, sauna (puukiuas, suihku), katettu terassi, kaasugrilli.
Pihamökissä (10 m²) 120 cm leveä vuode ja kaksi kaappia tavaroille.
Ilmalämpöpumppu lisälämmitykseen ja -viilennykseen.
Huom! Sauna on perinteinen 60-luvun sauna. Pieniä korjauksia on tehty, mutta omistaja haluaa säilyttää saunan alkuperäisenä.
Rannassa kylpypalju vuokrattavissa erillisenä lisäpalveluna. Asiakas täyttää, lämmittää ja pesee paljun.
Mökkeilyä Lampaluodon saaressa vain 9 km päässä Yyterin hiekkarannasta ja muista palveluista sekä aktiviteeteista. Saareen on siltayhteys.
Aivan meren rannalla sijaitseva mökki, johon mahtuu suurempikin perhe. Mökin pihalla on tasaista nurmikkomaata sekä istutuksia. Katetulta terassilta ja olohuoneesta näkymä merelle.
Suora näköyhteys naapurimökkiin, jonka omistaja asuu kohteessa.
Yyterin mahtavalle hiekkarannalle on matkaa 9 km, Yyterin kylpylähotelli 9 km, Yyterin golfkenttä 8 km. Lisätietoja Yyterin palveluista: visityyteri.fi
Porin kaupunki palveluineen on 24 km päässä mökiltä. Reposaari nähtävyyksineen 7 km.
Saapuminen Valitse
Lähtö Valitse
| ma | ti | ke | to | pe | la | su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 | |||||||
| 10 | |||||||
| 11 | |||||||
| 12 | |||||||
| 13 | |||||||
| 14 |
Valitse kalenterista saapumispäivä ja lähtöpäivä saadaksesi hinnan.