9086

KISALA

  • 3 + 3 henkilöä, 72 m2
  • Lemmikki sallittu
  • Tupakointi kielletty
Hintaan sisältyy
  • Loppusiivous
  • If peruutusturva
  • Toimitusmaksu 22 €
Lomaasi helpottavat lisäpalvelut (eivät sisälly hintaan)
  • Lemmikkimaksu 40 € / kpl
  • Liinavaatteet 19.3 € / kpl
  • Liinavaatteet pedattuna 22.7 € / kpl

Lomakohteen tiedot

Tervetuloa nauttimaan valoisaan rivitalohuoneistoon (rv. 1998) palveluiden ja urheilumahdollisuuksien ytimeen Vuokattiin lähelle kylpylähotelli Holiday Club Katinkultaa.

Huoneiston pinta-ala 52m² + matala parvi (lattia-ala n. 20 m²). Alakerrassa tupakeittiö, kaksi makuuhuonetta, wc, sähkösauna ja kylpyhuone. Toisessa makuuhuoneessa parivuode ja toisessa vuode yhdelle (120cm). Parvella on kaksi yhdenhengen vuodetta (2x80cm) ja yksi parivuode.

Takapihalla iso terassi, pihakalusteet (4 tuolia ja pöytä) ja kaasugrilli. Autokatos lämmityspistokkeella. Sähköauton latauspiste viereisen S-marketin pihalla. Oma lukittava ulkovarasto ja yhteinen suksien huoltohuone. Lisäksi huoneistossa on langaton 5G. Huom. Takka ei käytössä.


Varustelu

  • Astianpesukone
  • Auton lämmityspistorasia
  • Ensiapulaukku/-kaappi
  • Kaasugrilli
  • Häkävaroitin
  • Ilmalämpöpumppu
  • Käsisammutin
  • Kuivauskaappi
  • Jääkaappi ja pakastin
  • Sähkölämmitys

Lisätiedot

Kajaani 33 km, Sotkamo 7 km, Kylpylä Holiday Club Katinkulta 900 m, keilahalli 800 m. Lasten leikkipuisto takapihalla, Vuokatin sisäaktiviteettipuisto Superpark n. 2 km.

Huoneistossa siivous sisältyy aina hintaan, ja liinavaatteet ovat tilattavissa lisämaksusta. Huoneisto on käytössänne tulopäivänä alkaen klo 16.00 ja lähtöpäivänä klo 12.00 saakka (myös viikonloppuvarauksissa).

Lemmikit sallittu lisämaksusta (maksu per lemmikki).

Huomioithan, että kiinteistössä ei sallita juhlia.


Asiakasarviot


Etäisyydet ja sijainti

  • Golfkentälle 900 m
  • Hiihtohissille 1.9 km
  • Hiihtokeskukseen 1.9 km
  • Hiihtoladulle 50 m
  • Kauppaan 100 m
  • Kylpylään 900 m
  • Latujen pituus 0 m
  • Linja-autolle 100 m
  • Moottorikelkkareitille 1 km
  • Naapuriin 0 m
  • Ravintolaan 900 m
  • Uimarannalle 800 m
  • Vesistöön 800 m

Varaa mökki

lokakuu 2025
40
41
42
43
44
45

Valitse kalenterista saapumispäivä ja lähtöpäivä saadaksesi hinnan.

Valitse ensin sopiva ajankohta