Levin keskus, Kittilä, Lappi, Levi
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.1. Perustuu 7 arvioon.
Jukola Juhani on tilava ja hyvin varustettu huoneisto huippupaikalla Levin keskustassa. Rinne-ja latupalvelut vieressä, samoin ravintolat ja muut keskuksen palvelut. Tämä soveltuu hyvin kahdellekin perheelle ja pienille porukoillekin. Sijaintinsa puolesta myös yleisillä kulkuneuvoilla liikkuvat voivat lomailla Jukolan talossa mukavasti. Alimman kerroksen huoneisto alppityylisessä talossa, talo rakennettu v. 2000. Sisääntulokerroksessa tupakeittiö, makuuhuone, jossa 2 sänkyä, toinen makuuhuone, jossa kerrossänky, erillinen wc. Alakerrassa sauna, pesuhuone, takkahuone, makuuhuone, jossa parisänky, toinen makuuhuone, jossa 2 erillistä sänkyä, wc myös alakerrassa. Parveke, johon sisäänkäynti tupakeittiöstä. Talossa on huoneistojen yhteiskäytössä pyykkikone ja kuivausrumpu. Pääsy pesutupaan huoneiston alakerrasta sisäkautta.
Lähin rinne on keskuksen Eturinne 200 m. Hullu Poro Areena vastapäätä kadun toisella puolella. Useita ravintoloita 100 – 500 m. Lentoasema 14 km.
Viikkohinta 784 - 2424€, Viikonloppu 433 - 1634€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.1 (perustuu 7 arvioon)
100% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Sijainti aivan huippu…rinteet, ladut ja keskustan kaikki muutkin palvelut aivan ulottuvilla…
Huoneisto oli siististi remontoitu nykyaikaiseksi ja oli ok. 4 aikuista, joten tilaa lomalla oli meillä hyvin. Kaappitilaa oli hyvin eteisessä ja alakerran 2 makuuhuoneessa. Keittiövarustus oli ihan ok myös. Voin suositella kohdetta. Jääkaappi alhaalla takkahuoneessa oli myös kiva lisä.
Kartan saat näkyviin hyväksymällä valinnaiset evästeet:
Muuta evästeasetuksia