Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.2. Perustuu 12 arvioon.
Huoneisto Ylläsjärven matkailukylässä, Iso-Ylläksen hiihtokeskuksen vieressä sijaitseva huoneistohotelli, rakennettu 2005. Huoneiston koko 43m². Keittokomero, olohuone, makuuhuone jossa parivuode (saa tarvittaessa erilleen), pesuhuone, sauna, terassi, wc. Lisävuoteet voi sijata olohuoneen vuodesohvaan. Huoneistokohtainen suksivarasto ja suksienvoitelutilat alakerrassa. Lapland Hotels Saagan kylpylähotellin palvelut, uima-altaat ja ravintolapalvelut yhdyskäytävän päässä. Huom! Autonlämmityspaikkoja ei saa käyttää sähköauton lataukseen.
Helmikuun puolivälistä huhtikuun puoliväliin viikoilla 8-16 saapuminen kohteeseen aikaisintaan kello 18.00 ja luovutus lähtöpäivänä viimeistään kello 10.00. Huomioithan nämä aikataulut suunnitellessasi omaa matka-aikatauluasi (sesonkina aikaisempi sisäänkirjautuminen tai lähtöpäivän myöhäisempi lähtöaika ei ole mahdollinen). Mikäli haluaisit majoittua esim. julkisen liikenteen aikataulujen vuoksi jo aamupäivällä tai lähteä vasta lähtöpäivän iltana, voit tiedustella asiakaspalvelusta mahdollisuutta varata käyttöösi myös edeltävä/seuraava vuorokausi.
Viikkohinta 528 - 1087€, Viikonloppu 360 - 891€
Valitsemalla aloitus- ja lopetuspäivän saat näkyviin hinnan haluamallesi ajankohdalle.
Asiakkaiden antama tähtiluokka 4.2 (perustuu 12 arvioon)
92% asiakkaista suosittelisi tätä lomakohdetta.
Sijainti mainio omien harrastuksien tekemiselle. Siisti kokonaisuus.
Kaikki oleellinen löytyi.
Siisti perus asunto, jossa kaikki tarvittava lyhyeen lomaan. Sijainti lähellä palveluja. Tyyny ja patjat kaipaa pikaista päivitystä, olivat todella heikossa kunnossa!
Kartan saat näkyviin hyväksymällä valinnaiset evästeet:
Muuta evästeasetuksia